Usługi ogólnobudowlane

Spółka Goliat II zajmuje się kompleksową obsługą budownictwa

Zapewniamy rzetelne i fachowe wykonanie każdego zlecenia, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i materiałowych. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, posiadający odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Zakres usług

Spółka Goliat II realizuje szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. Posiadamy własne profesjonalne biuro projektowe, oferujemy doradztwo projektowe oraz nadzór budowlany realizowanych inwestycji budowlanych. Pełnimy nadzory inwestorskie oraz zapewniamy kierownictwo nad budowami. Oferujemy usługi kosztorysowania, pomoc w uzyskaniu pozwoleń na budowę, inwentaryzacje obiektów budowlanych oraz oceny stanu technicznego budynków. Sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audyty energetyczne budynków.

Nowoczesne zaplecze

Posiadamy bogaty park maszynowy, który pozwala nam wykonywać usługi budowlane i brukarskie z najwyższą starannością i rzetelnością:

Posiadamy również inny niezbędny sprzęt budowlany do robót ziemnych i wykopów.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.