O firmie Goliat II

Informacje o nas

Firma Goliat II została założona w 2015 roku jako następstwo zdobywanego przez lata doświadczenia i fachowej wiedzy w branży budowlanej. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, firm i jednostek budżetowych. Jako specjaliści potrafimy sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Pełnimy nadzory inwestorskie oraz zapewniamy kierownictwo nad budowami
W ofercie posiadamy także takie usługi jak: kosztorysowanie, pomoc w uzyskaniu pozwoleń na budowę, inwentaryzacje obiektów budowlanych oraz oceny stanu technicznego budynków. Sporządzamy również świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audyty energetyczne budynków.

Wykonujemy prace związane z budową, przebudową i utrzymaniem boisk sportowych trawiastych i syntetycznych, prace związane z budową sieci wodociągowych oraz kanalizacji sanitarnych i deszczowych. Realizujemy również prace ziemne oraz drogowe, takie jak budowa dróg utwardzonych i przepustów.

Kompleksowa obsługa budownictwa

Nasza firma budowlana oferuje profesjonalne usługi budowlane, brukarskie. Wybierając naszą firmę możesz być pewien sukcesu. Gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych usług budowlanych i brukarskich.

Zawsze do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Posiadamy własne  profesjonalne biuro projektowe, oferujemy doradztwo projektowe  oraz nadzór budowlany realizowanych przez nas inwestycji budowlanych. Każdy etap realizacji budowy podlega naszej ścisłej kontroli jakości, dzięki czemu wykonywane przez nas usługi budowlane cieszą się tak dużym powodzeniem.

Nasza praca mówi sama za siebie. Wykonane przez nas inwestycje budowlane to wysoki standard, dogodna cena i czas realizacji.

Posiadamy własny park maszynowy: maszyny budowlane, wywrotki, betonomieszarki, pompy do betonu, samochody dostawcze, samochody skrzyniowe, koparkoładowarki, rusztowania budowlane, drabiny, zagęszczarki  itp. oraz inny niezbędny sprzęt budowlany do robót ziemnych i wykopów. Pozwala nam to wykonywać usługi budowlane i brukarskie z najwyższą starannością i rzetelnością przez naszą kadrę wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia budowlane.

Lista naszych usług:

Oferta

Usługi
ogólnobudowlane

Kosztorysowanie, projekty, realizacja, roboty ziemne, usługi transportowe

Konstrukcje
stalowe

Wykonujemy szeroką gamę konstrukcji stalowych pod projekt inwestora

Hurtownia
kostki brukowej

Posiadamy szeroką ofertę kostki brukowej, stali oraz pelletu

Transport
kruszyw drogowych

Usługi w zakresie transportu drogowego wszelkich materiałów budowlanych

Usługi
mobilną kruszarką

Zakres usług dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.